|
|||||||||||
![]() | Aquariumstip van Rob archief | ||||||||||
| |||||||||||
|
Tip van Rob oktober 2005 Vaantjesplant
Het is een snelle groeier en een makkelijke plant voor in het aquarium. Voor mij een van de favorieten zelfs voor in het aquarium, want met deze plant kan je van die leuke straatjes maken, waarmee je zoveel diepte schept in het aquarium.
Als de vaantjesplant scheef gaat groeien in het aquarium, kunnen we het beste de "luchtwortels" er afknippen, daarna groeit hij weer recht omhoog. Hoe meer licht de Vaantjesplant krijgt hoe fijner het blad blijft, bij minder licht wordt het blad grover.
Vermeerderen is zelfs mogelijk door een los blad van de vaantjesplant te laten drijven in het aquarium. Als dit blaadje dan wortels heeft gekregen kunnen we het in de bodem planten.
De vaantjesplant komt het mooist tot zijn recht als we vóór deze lichtgroene plant een plantengroep plaatsen die mooi roodbruin van kleur is. Deze combinatie kan een echte blikvanger in het aquarium vormen.
Tot de volgende keer.
| |||||||||||